Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mint oly sokan most, mosógép...

T_agie kérdése:

Mint oly sokan most, mosógép vásárlás előtt állok. Tanácsokat szeretnék. Két géppel szemezek, de nem tudom a mostani szériák minőségét. A választottak: Hotpoint Ariston FMSG623 B EU Whirpool AWS63213 Tapasztalatok, esetleg más ajánlatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen Bosch-t vagy Siemens-t választanék.

Van egy mosógépszerelő ismerősünk, ő is ezt a két márkát ajánlja mindenféle fenntartás nélkül.

Nekem Siemens van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Már 6 éves, de tökéletesen működik, a ruhák tiszták és illatosak.

2015. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

Mindig jó olyan véleményt olvasni, ami szakmabelitől származik...

2015. nov. 18. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bosch-t nyugodtan elfelejtheted.Kb 10 éve már semmi köze a régi Bosch minőséghez.A Whirlpool általában 4-5 évesen lesz program vagy alaplaphibás,de akkora már a lemezelése kezd elrohadni.Sajnos Whirlpool betegség.
2015. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi is mosógépvásárlás előtt állunk, több üzletet bejárva az LG-t és a Samsungot ajánlották eddig. Mi valószínűleg LG-t választjuk, mert Samsungnál az Eco Bubble funkciót emelték ki, de én nem hiszek abba, hogy egy kis "buborékolás" miatt ugyanolyan hatékonyan mos alacsony hőfokon.
2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Whirpoolt cseréltem AEG-re. Meg vagyok vele elégedve.

Lg boltban dicsérték.

De a Miele a legjobb.

2015. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Whirpool felültöltősünk megérte a 14 évet. Kb 1 éve már nagyon eszi a rozsda. Mostmár a lábai is oda vannak.

Ez a gép 1 éve " fekete mosásra " van használva.

Tavaly vettük hozzá a zanuszit ( tom nem így kell helyesen írni ).

Mivel " méhecske lesz " a rozsdásból, kell egy másik.

Maradjunk a 2 márka típus között az újabb gépnél is?

Vagy ezt a Ariston FMSG gépet is böngéztem, és ezt pályázzuk meg?

2018. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!