Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aldis Kitchenware mikrohullámú...

Aldis Kitchenware mikrohullámú sütő használati útmutatója? Van valakinek ilyen gépe otthon? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos úgy vettük ezt a mikrot, hogy nincs hozzá csak német,francia és olasz használati útmutató. És nem tudunk rájönni sok mindenre, pl hogy lehet átállítani az egyes funkciókat, mi mit jelent. Ha valakinek van ilyen gépe le tudná írni, hogy hogyan működik? Esetleg bescanelni az útmutató lényeges oldalait és feltölteni? Nagyon hálás lennék :)



2015. nov. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden itthon kapható elektronikai termékhez kell lennie magyar használati útmutatónak. Én a helyedben vissza mennék az üzletbe, és kérnék.
2015. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2015. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szlovákiában élek, itt lett véve a gép is, méghozzá egy olyan üzletből ahol kedvezményes árak vannak különböző okok miatt. Itt pl azért volt olcsobb mert semmijen értelmes nyelven nincs hozzá használati útmutató. Gondoltunk ez nem lesz gond, de tévedtünk :D


2-es :) ez nagyon szuper :) köszönöm szépen, annyit kerestem a neten én nem találtam sehol :)

2015. nov. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!