Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépcsere program nyertes...

Mosógépcsere program nyertes pályázat érvényesítése hogy működik?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom 1-2 hely kivételével mindenhova személyesen kell bemenni vásárolni és vinni az okiratot, pedig csak az okirat számra, és a nyertes adataira van szükség az érvényesítéshez.

Az érvényesítés dátumával illetve idejével is vannak gondok szerintem, nagyon sok helyen a kézhezvételtől számított 30 napot adnak meg, közben a dokumentumra 60 nap van ráírva. Akkor most melyik a mérvadó? a bolt vagy az okirat?


2015. nov. 20. 12:17
 1/1 belapus ***** válasza:

Talán a kereskedők azért helyezik előtérbe a személyes ügyintézést - lehet, még akkor is, ha egyébként webshopot is működtetnek, ahol nem ragaszkodnak ehhez -, mert így szeretnék bebiztosítani magukat, hogy - miután kvázi meghitelezik a támogatás összegét - megkapják az államtól a nekik járó részt.

A bolt nem módosíthatja az okiratot.

A beruházás megkezdésére az okirat elektronikus kézhezvételétől számítva 60 nap áll a nyertes pályázó rendelkezésre.

Az én értelmezésem szerint ez az az időtartam, amíg a pályázónak el kell indítania a vásárlási/megrendelési folyamatot.

Ezt követi a kereskedő részéről a beszerzésre és átadásra fordított idő.

Magának a gép átvételének a végső határideje: 2016. március 13.

2015. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!