Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » LG F10C3LD mosógépen hogy...

LG F10C3LD mosógépen hogy lehet csak centrifugálást beállítani?

Figyelt kérdés

Olyan program van, hogy öblítés+centrifugálás, viszont ha kézzel mosok nagyon kényes ruhát, azt csak centrifugálásra tenném be.

Elvileg tudnia kell csak centrifugálni, de a kézikönyvben elég kevés információ van, erről pedig konkrétan semmi.



2015. nov. 23. 10:03
1 2
 11/13 Kozma Györgyi válasza:
Nagyon szépen köszönöm, ennyi év után is működött. Mikor már azt hittem vége a világnak, tele a gép vizes ruhával, s leállt. Kivettem a felét, elindítottam a tanács alapján, s két részletben kicentrifugázott. Áldja meg az ég a jótevőt!!!
2023. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másnak is jól jött ez a segítő válasz. Engem is kihúzott már párszor a bajból. 🙂
2023. febr. 17. 15:55
 13/13 Mihlik válasza:
Hű, nagyon köszönöm. Egy órája olvasgatom a használati utasítást. És itt pikk pakk megvan a megoldás. Mégegyszer köszi!
jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!