Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen gyümölcsprést/centrifug...

Milyen gyümölcsprést/centrifugát vegyek ilyen 20. 000 ft értékben?

Figyelt kérdés
Zöldségek illetve gyümölcsök levét akarom hatékonyan kinyerni, ajándékba szeretném vásárolni, tudnátok jól bevált minőségi gépet linkelni nekem?

2015. nov. 30. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

linkelhetnék, de nem teszem..ugyanis becsapnálak..akármit is veszünk, az biztos, hogy egy-két hónap múlva megjelenik egy jobb-szebb-olcsóbb..

tehát a legjob az, ha bemész egy nagyobb áruházba(én pl a budaörsi MM-be)aztán ott megtapogatod mindegyiket..aztán ha találtál egy pont szerethetőt, akkor vedd meg,oszt jónapot. én átmentem az osanba, és ott olcsóbb volt ugyanaz..csak más színben.


azt mindenképpen kérdezd meg,hogy zajos-e..vagy nézd meg, rá van-e írva zajszint.

...még az is fontos, hogy könnyen lehessen összerakni..mondjuk húszezerért alaposan körül kell nézni..

2015. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!