Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Költözés előtt állok. Egyedül...

Vastesó kérdése:

Költözés előtt állok. Egyedül laknék max 2 fő így úgy döntöttem veszek egy minisütőt főzőlappal és külön egy minihűtőt. Mik a tapasztalataitok ezekkel kapcsolatban? Milyen márka megbízható? A sütőkben nem ég ki hamar a fűtőszál?

Figyelt kérdés

#minisütő #minihűt
2015. dec. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A minihűtőknek sok értelme nincs. Nincs fagyasztója, még mélyhűtő része sem, ami hátrány, ha esetleg olyan ételt készítesz. Másrészt sok minden nem is fér bele. Ha iszol olyat, ami 2 literes palackban van, lehet be sem fér. Én mikor egyedül laktam is raktam a hűtőbe hol bort, hol 2 literes ásványvizet, pezsgőt, és bizony ezeknek kell a hely.


Másrészt az a kombinált minisütő is inkább munkahelyre való, nekünk is van a közös konyhában, hasznos, de nem igazán alkalmas főzésre. Ha a munkapulton van, akkor baromi magasan van a főzőlap, ha meg egy alacsonyabb asztalkára teszed, akkor érdekesen néz ki. nálunk is inkább a sütő része van kihasználva, a főzőlapon csak vizet forralunk.


Egy normális méretű hűtőt mindenképp vennék a helyedben, és ha a tűzhely fizikailag, vagy anyagilag nem fér bele, akkor inkább külön egy főzőlapot (akár indukciósat), és ha nagyon hiányzik, akkor egy elektromos grillt. De ha szeretsz főzni, elengedhetetlen lesz egy tűzhely.

2015. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Vannak ezek az 50-literes kis hűtők mini fagyasztórésszel, nálunk bevált a hétvégi házunknál (Zanussi), természetesen bármelyik ismert márkát megveheted. Az a helyzet, hogy én is inkább egy normál A-kategóriás hűtőt ajánlanék, hidd el megbánod később ha túl kicsi hűtőt veszel. A tűzhellyel kapcsolatban is egyet értek az előttem íróval abból sem érdemes kicsit venni. Mondjuk én sok kajához szeretem használni a kombinált mikrómat ( mikró, grill, hőbefújás), elég nagy is, de azért nem hasonlítható egy alul felül fűtő gáz, vagy villanysütőhöz. Természetesen te tudod mire van szükséged én csak magamból indultam ki, ha egyedül élnék akkor sem mondanék le egy közepes hűtőről és egy közepes kategóriájú gáztűzhelyről, vagy mosógépről. Szerintem gondold át a dolgot, azért te a lakásodba vennéd nem egy hétvégi házba ahová elég.
2015. dec. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van a hűtővel kapcsolatban. A főzőlapnak és a grillsütőnek vagy rendes tűzhelynek pedig utánanézek.
2015. dec. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!