Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az LG 24MT47 LCD tv-m ma...

Bence420Kappa kérdése:

Az LG 24MT47 LCD tv-m ma kikapcsolt én visszakapcsoltam és egy fehér függőleges csík jelent meg rajta . Mi okozhatja ezt? Meg, hogy Javítható vagy a garanciában benne van-e

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül nehéz megmondani.
2015. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015. dec. 5. 10:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet
2015. dec. 5. 10:56
 4/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A kikapcsolást egy védelem aktiválta, a készülék egészének a védelmében. Mivel a bejelentkező kép megjelenik, valószínűsítem, hogy megszaladt a tápegység, ami kinyírt néhány alkatrészt. Az hogy fehér csík jelent meg a kijelző felületen azt jelenti, hogy ott van egy zárlatos oszlopvezérlő áramkör. Ezt kellene kicserélni, de valószínűsítem, hogy csak modul cserével orvosolható. Mivel az alkatrész konkrétan beszerezhetetlen, vagy csillagászati áron mérik.

Szóval, ha a ketyere garis, akkor irány a szerviz, vagy a bolt. Ha szerencséd van, akkor kapsz egy teljesen újat.


Üdv.

2015. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!