Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépben kérek segitseget...

Mosógépben kérek segitseget Bosch SamsungCandy Aeg Elektrolux vagy milyen márkát válasszak?

Figyelt kérdés
Köszi a választ wirhpool es indesit tuti nem...
2015. dec. 8. 02:22
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Mindegyik jó márka és mindegyikből vannak olcsóbbak és drágábbak. Nekem AEG volt használtan felújítva vettem x évesen, nálam még 10évig hibátlanul tette a dolgát pedig napi szinten üzemelt. Még üzemképes állapotban adtam le csereakcióban. Egy Indesitre esett a választásom ez is már 6-éves, eddig jól működik és valóban takarékos de nincs olyan jó mint a hatalmas erős AEG, abba minden belefért és tökéletesen mosott. Persze sokkal több vizet és áramot is használt mint az Indesit. Az Indezitnek az a gyengéje, ha elromlik a vezérlése az egész panelt cserélni kell ami 40000-50000Ft( típustól függő) + szerelési költség. A szerelők szerint nem gyakori de előforduló hiba és nem javítják csak cserélik. A Bosch mosógépről tudok még infót adni, anyukám nagyon elégedett vele, hasonló minőségű strapabíró gép mint az én AEG-em volt. Én azt tanácsolnám, hogy mindenképp "A" kategóriás mosógépet válasz, akkorát amekkorára szükséged van és érdemes kikérni vásárlás előtt a közeledben lévő szerviz dolgozóinak a véleményét, ők ismerik legjobban az újabb típusú mosógépek gyengéit. Az én sorrendem a felsorolt márkák közül: AEG, Bosch, Wirhpool, Elktrolux, Indesit, Samsung, Candy.
2015. dec. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gorenje,én azt vettem,tökéletesen működik
2015. dec. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Elektrolux az AEG csoprt tagja,előnye,hogy az elektronikákban sok a magyar fejlesztésű,nem csak ázsiai.
2015. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Candyt felejtsd el mindenképp. Gyakorlatilag nulla szervizháttere és nulla alkatrész található hozzá. Az összes többi jó, érdemes figyelni mennyi gari van rajta, illetve érdemes plusz garanciát vásárolni rá. Ezek a készülékek már nem 10-15 évig lesznek működőképesek!
2015. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:
Én kedvelem az Elektrolux csoport gépeit, a normál "lakossági-megfizethető" kategóriában élen jár. Nálam fő szempontok egyike a gépezet kényelmesen higiénikusan tarthatóság, azaz mosószeradagoló, üstszájgumi gyors, egyszerű takaríthatósága. Ez Elektroluxéknál ma már nagyon király.
2015. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Samsung! :)
2015. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!