Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az üveg vízforraló nagyon...

Az üveg vízforraló nagyon csúnyán vízkövesedik?

Figyelt kérdés

Nagyon gyönyörűek az üveg vízforralók, csak félek, hogy csúnyán nézne ki pár használat után, hisz kemény a víz.

Valakinek személyes tapasztalat ?

Vagy döntsek inkább egy másik mellett?

Az üveg : [link]


A másik kiválasztott: [link]


2015. dec. 11. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha vizkovesedik, tegyel bele ecetet, az leszedi. A masik is vizkovesedne, es eppen olyan csunya lenne, csak nem latszana...
2015. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a víz forralóba mindig szűrt vizet öntök.

Vettem egy vízszűrős kancsót, tudod olyat amibe lehet cserélni a vízszűrő betéteket (betét csere kb. havonta)

A víz forralót úgy tisztítom, hogy veszek az a boltba, (szinte bármelyik boltban lehet kapni) citromsavat (zacskóban van és por formába, ára kb. 80 ft.)

Ez a citromsavat a zacskó felét kb. 2 -3 hetente beleöntöm a vízforralóba és öntök hozzá kb. 1/2 liter vizet , majd felforralom ezt a citromsavas vizet. Miután felforrt várok 2- 3 percet és átlötykölöm vele a Vízmelegítőt és kész az egész . Az eredmény, tiszta és szagtalan vízforraló.

2015. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a hasznos tippet ! :)

Az üveg felé húzott a szívem amúgy is :P

2015. dec. 12. 21:31
 4/4 anonim válasza:
Nekem üveg van én csak ajánlani tudom, jobban felforrodosik mint a műanyag de nekem ez nem szokott gond lenni és ecettel remekül vízkőtelenithető. Nálunk is nagyon kemény a víz sajnos. Még az edenyszárogatón is kicsapódik tiszta fehér, azt is hetente pucolom ecettel a ruháink meg olyanok mint a beton mikor kiszedem a gépből :(
2018. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!