Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Hajdú felültöltős mosógépünk...

A Hajdú felültöltős mosógépünk centrifugáját hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy nem mindig kapja el a centrifuga, és újra kell centrizni, és ezt többször kell próbálni..., és nekem csak arra van időm, hogy ezzel foglalatoskodjam...

Nő vagyok, és egyáltalán nem értek hozzá, de most szeretném megtanulni, és megcsinálni, hogy működjön végre. Léci segítsetek!!


2010. márc. 23. 10:32
 1/4 anonim válasza:
Alul megfogod két kézzel, majd hirtelen mozdulattal megemeled és beledobod a kukába. Ezután elmész a legközelebbik mosógép boltba és veszel 1 másikat
2010. márc. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz...

Nyilván nem ezt a megoldást vártam...

2010. márc. 30. 09:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem, hidd el, nem a megjavításán gondolkodnék...
2010. márc. 30. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlugrik a centrifuga programon, vagy rajta marad program szerint, de nem centrifugál?
2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!