Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyiben másabb a kézi...

Mennyiben másabb a kézi morzsaporszívó mint a sima kézi porszívó?

Figyelt kérdés

Van egy papagájom és kiveri mindig a magokat és koszos lesz körülötte a szobám.Ezért szeretnék venni egy kézi porszívót mert azzal gyorsan kitakarítom és elrakom a szekrénybe és kész.Könnyebb lenne mint két naponta a nagy porszívót ráncigálni ide oda.

Na most én utána néztem az áraknak és kb mindenhol írja hogy "morzsaporszívó". Ezeket gondolom konyhában használják.

Nagy gond lenne ha nem a konyhában hanem a szobámban magok és szöszök felporszívózására használnám?



2015. dec. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem is írok semmit...
2015. dec. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg pár cm magasságig körbeburkolni a kalitkát?(ha megoldható, szélesebb szalaggal körbe lehet fűzni)...
2015. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A morzsaporszívót elsősorban az asztalon levő morzsák felszedésére alkották meg. Ez nem jelenti azt, hogy máshol nem lehet felhasználni. Általában kis teljesítmnyű (40 W) körüli motor van benne, hiszen akkumulátorosak. Ennél fogva hangosabb is.

Amit tudok, kézi porszívók hálózatról működnek. Nagyobb teljesítményű motorral rendelkeznek. A szívóerejük is nagyobb.

Különböző feltéteket adnak mindkettőhöz.

Szerintem, ha a morzsaporszívó nem válna be a madár esetében, akkor mindig lehet rendeltetésének megfelelően az asztalnál használni.

2016. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!