Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tulajdonosa lettem egy szódage...

Tulajdonosa lettem egy szódagepnek/ Sodastream gépnek. Sodastream palack / flakon -ban meddig áll el a víz ha előre megcsinálom azaz szénsavasítom és ízesítem? Csak azért mert akkor úgy vennék plussz palackokat .1 hetet kibír állag romlás nélkül?

Figyelt kérdés

#palack #szódagép #Sodastream palack #szódagép tudni valók #víz meddig jó
2015. dec. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szűrt vízzel hetekig nincs vele gond.

Természetesen hűvös helyen.

2015. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kibírja, persze hűtőben. De kettőnél többet felesleges elkészíteni, mert ha az egyik kiürül, megcsinálod az új adagot. És az eszedbe ne jusson, hogy bármilyen szörpöt teszel a vízbe és azzal szénsavasítod! A fiamnak televágta a konyhát, hiába figyelmeztettem előre.
2015. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , akkor valószínűleg fogok invesztálni palackokba, mert nagyon nem akarom hordozgatni a gépet... Hát kipróbáltam úgy ,hogy ízesítettem és szerencsére nem történt semmi.
2015. dec. 28. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!