Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért billeg, illetve miért...

Miért billeg, illetve miért dobálja magát a mosógép?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Gorenje márkájú mosógépet. Vízszintbe helyeztem, amit természetesen vízmértékkel ellenőriztem. Ennek ellenére centrifugálás előtt, mielőtt váltana centrifugálásra dob egy nagyot a mosógépen. Tettem bele több, illetve kevesebbet ruhát. Ennek ellenére ezt csinálja. A lábak rögzítve vannak fixen, de dobálja rázza a gépet, vagy is magát a gép. Vettem az OBI áruházban, a gép alá egy szőnyeget, ami kimondottan mosógép alá vásárolható, hogy csillapítsa a rezgéseket, de csak rosszabb lett a helyzet. Valakinek valami ötlete???
2015. dec. 27. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Dob rögzítő csavarok ugye kivetted? :D
2015. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*csavarokat
2015. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dobrögzítő csavarokat kiszedted?
2015. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen! Volt benne két db nagy vaspálca, ezekkel volt rögzítve a dob, de ezt ugye mutatta a használati utasítás is. De amúgy ha a rögzítőket nem távolítom el, akkor nem forogna körbe a dob!
2015. dec. 28. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
De forogna, csak elnyírná a csavarokat, amúgy a mienkbe 3db volt
2015. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 4. Bosch gépet vettünk, és 4 db dobrögzítő volt benne.


Felfüggesztés rendben van egyébként? Meg kellene nézni. Esetleg 1-2 rugó a helyén van-e

2015. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobrögzítő csavarokat mindenképp ellenőrizd hogy mindet kivetted e, ha nem akkor pedig jelentsd be a garanciális központba mint garanciális hiba. Ezt azért mondom hogy ellenőrizd hogy biztosan a használati utasítás szerint vetted ki a csavarokat, mert ha nem kifogják fizettetni veled kiszállást bevizsgálást stb. Amúgy szőnyeget nem szabad alá tenni, ezt a régi hajdú energomat gépekhez szokták csak használni.
2015. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!