Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gamer Asztal, Gaming Desk,...

Segítségsürgős kérdése:

Gamer Asztal, Gaming Desk, hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés
Olyan asztalról lenne szó, ami leginkább az ilyen híresebb streamerek videósoknak van, egy hosszú széles asztalról van szó de nem olyan mint az itthoni számítógépasztal meg hogy minden szar van benne, üres és asztal, lényegében nem találok ilyet mivel vásárolni szeretnék egy ilyesmit nagy szükségem lenne rá de nem találok ezért kérném a segítségeteket! Tudtok ilyet?

#számítógép #új #kábel #asztal #Gaming #Twitch #BrandNewBitch #Forsenboys #Scamaz
2016. jan. 9. 00:00
 1/7 A kérdező kommentje:

a képen látható asztal teljesen az ami kell, szimplán ilyen masszív széles, és eléggé hosszú egy alaphoz képest

[link]

2016. jan. 9. 00:03
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben a videóban is van ilyen asztal https://www.youtube.com/watch?v=7FLv9xHtQV4

7:44 -től lehet jobban látni

2016. jan. 9. 00:06
 3/7 anonim válasza:
IKEA, vagy egy asztalos is örömmel csinál ilyet, Nagyon egyszerű nem fog sokba kerülni...
2016. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak az a baj, hogy asztalost nem tudok, valamint a legtöbb drága :/
2016. jan. 9. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Az irodabútorok között keresgélj! Rengeteg féle asztal van, de iszonyú drágák...

Találtam használtat is, ezek olcsóbbak:

[link]

2016. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kackackukackackac válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok... techsource videójában egy VertDesk van ami kb 800 $ és csak Angliából vagy Amerikából lehet rendelni ami szintén költséges. Nálunk Magyarországon az IKEA Egy kalap szar szóval én sem tudom mit kezdjek... Lehet a VertDesk lesz...
2016. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 V.. Tomi válasza:
2016. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!