Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új Candy mosógép hangos?

Új Candy mosógép hangos?

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy Candy GS12821D 3/1 típusú előltöltős mosógépet! A probléma az, hogy mosás közben is és centrifugáláskor is nagyon hangos. A dobot rögzítő csavarokat eltávolítottuk és vízszintes is! Van valami ötletetek, hogy mitől lehet? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 10. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű hangja van?
2016. jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ezt így nehéz leírni, hangosan centrizik, olyan mintha már régi lenne, és ahogy figyelem mintha a dob nem egy tengely körül forogna, hanem picit ugrálna.Elvileg pedig súlyautomatikás 😕

De most vettem észre, hogy a tájékoztatóban mosás :60 decibel, centrifugálás 78decibel gondolom akkor ez normális hang nálunk. 😕

2016. jan. 11. 13:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg van egy fekete hullámlemez amit az aljára kell csavarozni, de azt elfelejtettem odaadni a férjemnek amikor bekötötte a mosógépet, nem tudom mi célt szolgál, de nem hiszem hogy köze lenne a zajhoz, vagy szerintetek van? Majd fel fogja csavarozni rá, ha itthon lesz!
2016. jan. 11. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A súlyautomatikás rendszer azt jelenti, hogy mielőtt elkezdené centrizni, alacsony fordulaton - kb 400/perc - fél percig pörgeti, hogy megnézze mennyire "mozog" a dob, tehát mennyire rossz benne a ruhaeloszlás. Ez alapján kiszámolja, hogyha felpörgeti teljesen a dobot, az mennyire lesz veszélyes a gépre. Ha a rendszer úgy véli, hogy ez nem veszélyes a gépre nézve, akkor engedi centrizni. Ez a súlyautomatika. A miénkben is ilyen van.
2016. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!