Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a hűtőnek?

Mi lehet a baja a hűtőnek?

Figyelt kérdés
Egy Gorenje hűtőről van szó. Pár napig ki volt teljesen kapcsolva. Ma elindítottam, de egyfolytában megy már fél napja megy a motorja és folyamatosan hűt, de csak a fagyasztó részében van kellően hideg. Lent alig érződik, hogy bármit is hűtene, inkább langymeleg van bent. Mi lehet a baja? 3-as fokozatra kapcsoltam
2016. febr. 9. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vagy két kompresszoros?
2016. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy
2016. febr. 9. 11:56
 3/3 vatafak ***** válasza:
ilyenkor szoktam felborítani a hűtőmet, a legutóbbi szerelő ember javallatára és meglepő módon működik. egy nap a tetején utána egy nap a talpán és utána kapcsolom be . az addig 4esen használt hűtőt vissza tudom ilyenkor 1esre tekerni, hűt mint állat. már többször csináltam mindig jelentős javulás volt. persze böhöm hűtőknél elég nehéz kivitelezni....
2016. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!