Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Debrecenben a Media markton...

Debrecenben a Media markton kívül hol lehet beépített tűzhelyet, főzőlapot vásárolni, esetleg szettben is?

Figyelt kérdés
Sajnos vidéki vagyok és nem nagyon járunk be Debrecenbe, interneten már nézelődtem de jobb volna látni élőben is mielőtt megveszek valamit. A Media marktban már voltunk benn egyszer a Fórumban de akkor nagyon siettünk, csak egy pillantást tudtam rájuk vetni, most rászánnánk egy napot és szétnéznék máshol is. Gáz főzőlapot szeretnék elektromos hőlégkeveréses sütővel, nem fontos, hogy nagyon csili- vili legyen (max 130 ezer a kettő) csak tegye a dolgát.. Köszönöm a segítséget előre is.

2016. febr. 12. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
MediaMarkt, Euronics (Hajdúszoboszló), Auchan.
2016. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!