Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy új fajta hajszárító nap...

Egy új fajta hajszárító nap aktív kb:2-3 óra folyamatos használat mellett meddig bírja?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek,férjem eléggé fura szokása az hogy a hajszárító hangjára relaxál,úgy hogy az napi 2-3 akár négy órát is egyfolytába zúg.Hiába mondom neki nem áll le,tudom hogy fura de most légyszi a kérdésre válaszoljatok.

Ehhez hasonló hajszárítóról lenne szó: [link]



2016. febr. 28. 01:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy nem magas (forró) fokozatra van állítva,hanem a leghalkabb,és a leglanygosabbra.
2016. febr. 28. 01:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég sokáig bírja ahhoz, hogy a hajszárító árának a sokszorosát fogja elégetni a villanyszámlában. Vegye inkább fel a hangszárító hangját, és játssza le hi-fin, számítógépen, telefonon, akármi.
2016. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hajszárító ún. fehér zajt produkál, ami valóban nyugtat.

Ezért felesleges valós hajszárítót beüzemelni órákra, tele a YouTube ilyen felvételekkel.


Pl: https://www.youtube.com/watch?v=mxSrW-E1Suo


De 10 órás videó is van.

2016. febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget,de a kérdésre konkrétan senki nem válaszolt.Hogy mennyi ideig bírja?

Ezt már csak azért is kérdezem mert nem tudom hány órát lezúgatott,és ha mondjuk én szárítanám a hajamat nem tudom hogy biztonságos e.

2016. febr. 28. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az úgy már nem biztonságos... :(

Képzeld el: hajat szárítasz és elalszol közben? túl szárad a hajad, netán ki is gyullad. Tudod évente hányan halnak bele a túlzott hajszárításba?!

2016. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Budwa ***** válasza:

a hajszárító, hajszárításra való, kb. egy ember haja max 10 perc alatt szárad meg, ezeket a gépeket erre méretezték... szóval 2-3 órát naponta nem fog kibírni. inkább vegyél egy szalon minőségű szárítót... az bírja... amit fodrász szalonban használnak

fodrász szaküzletben kapsz

2016. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!