Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata porszívót szeretnék...

Automata porszívót szeretnék ajándékba venni. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valóban feltakarítja-e a helyiség minden hozzáférhető részét, sokáig kitart-e az akkumulátora, alaposan takarít-e? Egyáltalán: érdemes-e ilyen eszközt vásárolni?

#tapasztalat #automata porszívó
2016. márc. 8. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint az Irobot, Rumba, meg ilyesmikre gondolsz? Nekem volt, nagyon szerettem. Egybenyitott, nagy lakásunk volt, meg egy háziállat és kisgyerek... nagyon jól jött, hogy amíg reggel levittem a gyereket és a kutyát sétálni, mire hazajöttünk, már tiszta volt a padló. Igaz a kutyaszőrrel azt csinálta, hogy összegyűjtötte, majd egy csomóba kiköpte valahol, de az egy mozdulat volt felvenni, mégse szanaszét volt.


A miénk, amikor érezte, hogy kezd lemerülni, akkor automatikusan ment a töltőjéhez és csatlakozott, de szerintem ezt a legtöbb készülék tudja. Sajnos csak 2 évig tudtam használni, mert betörtek és a nagyokos ezt is elvitte, igaz minden alkatrésze nélkül, így se ő, se én nem tudjuk használni... :/ Szerintem nagyon megéri.

2016. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleimnek van, és láthatóan nagyobb a tisztaság náluk, mióta beüzemelték. Mondjuk addig elég nagy kosz volt.
2016. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Még megkérdezném, hogy a küszöbön is átlép-e. Be kell programozni, hogy merre járjon? Általában mennyi ideig bírja az akku munka közbeb?

Melyik a legjobb típus?

2016. márc. 16. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:

"Még megkérdezném, hogy a küszöbön is átlép-e."

Nem, de a szüleimnél nincsen küszöb, így elég nagy területet képes bejárni. Lakásfüggő, hogy milyen kell, a szüleimé a lépcsőt is érzékeli és nem zuhan le rajta.


"Be kell programozni, hogy merre járjon?"

Nem, magától megy összevissza. Van, ahol többször is jár, azért elég jól betalál mindenhova, ügyes az algoritmusa. Informatikusok, fizikusok és matematikusok percekig képesek bámulni, és próbálják kitalálni a logikáját. Annyi van neki beprogramozva, hogy éjszaka induljon útnak, amikor nem zavar senkit. Másnál olyat is hallottam, hogy délelőttre programozta, amikor nincsenek otthon.


"Általában mennyi ideig bírja az akku munka közbeb?"

Magától visszamegy a végén a töltőre, úgyhogy ezzel nincs probléma. A porzsákot viszont rendszeresen üríteni kell, talán hetente, de erről nincs pontos infóm.


"Melyik a legjobb típus?"

Passz, azt se tudom, hogy a szüleimnek milyen van.

2016. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Sokat segítettek. :-)
2016. márc. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!