Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vízforralóba lehet szénsavas...

Vízforralóba lehet szénsavas vizet melegíteni ha más nem áll rendelkezésre és abból levest csinálni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 17:39
 1/9 crudy ***** válasza:
Mi lenne ha mondjuk kiráznád belőle a szénsavat?????
2016. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kirázni. A meleg, főleg a forrásban lévő víz nagyon kevés széndioxidot képes megtartani, sokkal több eltávozik forrás közben, mint amennyit ki lehetne belőle rázni.

Nézd meg szobahőmersékleten és 100 fokon a szén-dioxid vízre vonatkozó abszorpciós tényezőjét:

[link]

2016. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mellékíze lesz. Én egyszer kínomban kávét főztem vele, de borzasztó lett.
2016. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a leves még kap kis plusz jó ízt. Kávét viszont nem csinálnék belőle.
2016. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
18%
Bazz. Nincs bekötve nálatok a csapvíz? Ekkora idiótát..
2016. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet, semmi baj nem lesz, és nem lesz mellékíze sem, legfeljebb javít az ízeken.
2016. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyomri válasza:
74%

Kedves utolso elotti valaszolo!

Valaki miert idiota mert nincs bekotve a viz? orvendened kellene hogy neked van es akkora luxusba vagy h nem vagy akkora idiota,hanem egy megnagyobb bunko milyenek tartod magad. Kerlekszepen nekedse lenne semmi bajod ha szensavas viz helyett kutvizet innal egy hetig. Am ha szeretned tudni amibe te furdessz es ami az eteledbe kerul fozes soran sokkal kerosabb mint az ,,idiotak akiknek van sajat kutjuk mert az 100x tisztabb es egeszsegesebb''

2016. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze hogy tisztább, leszivárog az esővíz, meg a pottyintós budi ott a kert végében, annak is van leve... de biztos egészségesebb, mint a parti szűrésű kutak szigorúan ellenőrzött vize
2016. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fura lesz az ize
2016. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!