Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudom a jelszót kikapcsol...

Hogy tudom a jelszót kikapcsolni a gépemen?

Figyelt kérdés
Felraktam a quantum break nevű játék a a gépemre (win 10pro) és ugye be kell jelentkezni microsoft fiókba.bejelentkeztem és azóta amikor bekapcsolom a gépet mindig jelszót kér.A jelszú ugyan az mint a microsoft fiókom jelszava szóval mintha oda akarna bejelentkezni.Mit tegyek?

2016. ápr. 13. 14:43
 1/4 kszk2 válasza:
Startmenün jobbklikk ->Futtatás -> beírod ezt "control userpasswords2" majd OK-t nyomsz -> az előjövő ablakon van egy pipa fönt azt onnan kiveszed, beírod a jelszavad és ok-t nyomsz.
2016. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, működik!
2016. ápr. 13. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez most jól jött nekem is! A Windows oldalon azt írták, hogy ezt nem lehet törölni, mindig jelszóval/PIN kóddal kell belépnünk! A kis mocskok! :)
2016. ápr. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ezt úgy oldottam meg,hogy letöröltem a windowst,és linuxot használok helyette. :P
2016. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!