Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vajon mi a nyomtató baja? És...

Vajon mi a nyomtató baja? És hogyan lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

Mai napon nagy nyomtatgatásomban előjött az üzenet, hogy kifogyott a nyomtatóból a tinta. Ki is cseréltem, annak módja szerint, viszont mikor újra elkezdtem volna nyomtatni ezt a hibaüzenetet írta ki:

Waste ink pad in th printer is saturated. Connact your dealer to replace it.

Ezután egyetlen opciót kínál fel, hogy kapcsoljam ki a nyomtatót. Nem is lehet semmit csinálni, csak ki-be kapcsolgatni, mert a többi gombra nem reagál semmit.

Ez egy Epson Stylus SX400-as nyomtató.

Légyszi ha valaki tud, segítsen, nagyon sürgős lenne.


2016. ápr. 24. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Utángyártott, töltött tintákat valószínű nem fogad el.

Originál gyári patronnal menni kéne.

2016. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik van rá reset software:

[link]

2016. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a tintával van baj, mert már több mint 4 éve ilyet használok bele.....
2016. ápr. 24. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, és le is töltöttem a reset softwaret, ami felkínált első alkalommal felkínált egy ingyenes használati kódot (trial), de ez nem működik, egyszerűen nem csinál semmit, csak pirosan írogatja a hibaüzeneteket, hogy ez a kód nem jó.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Érdemes megvenni egy másik kódot, vagy inkább vigyem el szervizelni?

2016. ápr. 25. 17:46
 5/7 axonbite ***** válasza:
elméletileg a patron parkoló alatt van valami csepegtető tálca esetleg szivacsos az tele van tintával ki kell pucolni.
2016. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 axonbite ***** válasza:
illetve mégsem igaz amit írtam valóban reset kell. keresem a megoldást :)
2016. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 axonbite ***** válasza:

itt nézz körül :


[link]

2016. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!