Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje K 55303 IX sütőjének...

Gorenje K 55303 IX sütőjének vezérlése tehát a programóra helytelen sorrendben történt gombnyomás miatt nem kapcsolható be a sütő. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van e lehetőség mindent kitörölni a programóra memóriájából és hogyan? Teljes áramtalanítás után vissza adva az áramot, villog az "A" és "0.00", megnyomva a 2 és 3 gomb egyszerre, eltűnik az "A" megjelenik a "0.00" és az "edény" jel beállítva a pontos időt, mégsem kapcsolható be a sütő.

2016. máj. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem magyar anyanyelvű vagy? Nem értem a kérdésed. Gondolom te meg a használati utasítást nem érted, vagy nincs.
2016. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öt éve kezelem a sütőt a kezelési útmutatóban leírtak szerint. Soha nem volt gond vele. Zivatar előtt most is áramtalanítottam. Visszakapcsolás után villogva megjelent a kijelzőn A 0.00, az A nem szokott hasonló esetben megjelenni. Ekkor egyszerre megnyomtam a 2-es és 3-as gombot, eltűnt az A, világított a 0.00 és az edény ikonja, ekkor beállítottam az órán az aktuális időt, tíz másodperc múlva kapcsoltam a sütőt és a termosztátot, de a sütő nem kapcsolt be. Mit csinálhattam rosszul? Az áramszünet utáni A ikon megjelenését és a sütő passzivitását mások is tapasztalták, de ők úgy hárították el a problémát, hogy az összes gombot egyszerre nyomták le, a sütő típusát nem közölték. Ezt itt a gyakori kérdésekben olvastam. Nálam nem működik. Talán most érthető az írásom.
2016. máj. 26. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:

"A SÜTŐ

A sütőszabályozó kapcsolóval válassza ki a szükséges sütési üzemmódot. A gombot mindkét irányba lehet forgatni. A termosztát gombbal válassza ki a az étel e"


Tökéletes a leírás! Nos, letöltöttem a használati utasítást, és a fent beidézett résznél találtam olyant, amit nem írtál! Lehet, csak megmozgatni kellene a kapcsolót, átváltani, majd vissza. Persze előtte áramtalanítsd a sütőt.

Én azt szoktam hasonló esetben csinálni, hogy minden kapcsolót elkapcsolok másik állásába ( össze-vissza) Majd újra üzembe helyezem a cuccot, és tudatosan végrehajtok minden, a beállításra utaló kapcsolást.

2016. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is végig csináltam - amit írtál a mindenféle kapcsolást, áramtalanítást, újra próbálkozást, többször is, de semmi változás. Szerelőt hívtam, a programórával ő sem ment semmire, végül kiiktatott egy relét, így már működik a sütő, de programozni nem lehet.
2016. máj. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!