Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWT5109-típusú...

Whirlpool AWT5109-típusú mosógépem miért nem öblít ki, és ki sem centrifugál, szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyébként tudom, hogy ez a mosógép már nagyon régi típusú, már majdnem 10 éves viszont sokáig nem is használták, tehát kb. vagy 3 éve használom azelőtt nem volt használva csak ott állt, és rossz állapotban sincs!


De amikor a múlt hét pénteken beraktam egy adag ruhát mosni, akkor avval kezdte, hogy nem centrifugált ki, csak megállt kihagyta azt a programot és a gomb letekeredett a stopig!

És utána amikor még egyszer elindítottam, akkor viszont már ki sem öblített, amikor odaért az öblítés programhoz, megállt kb. vagy fél percre és a gomb ugyan úgy letekerődött a stopra!

Akkor olyan is volt, hogy amikor elindítottam akkor, el sem indult, csak várt ugyan úgy fél percet és az indulástól a programokat kihagyva a gomb ugyan úgy a stopra tekeredett le!

Most kb fél órája mostam ki vele igaz elindult és ki is mosott, de az öblítést és a centrifugálást szint úgy kihagyta?

Egyébként tudom ,hogy ezer baja lehet, mert ezt így nem lehet megmondani, hogy mégis pontosan mi, de amúgy szivattyú baja volt már kb 1,5 éve mert akkor nem engedte le a vizet, mert az egyik ruhában munkásruhában belerakta valamelyik gyerek és vaspor volt benne elromlott ki lett cserélve és utána ugyan úgy működött!

Tehát abból sem gondolom, hogy szivattyú baja lehet, bár ezt soha sem lehet tudni! Mert egyébként a vizet azt kiszivattyúzza rendesen, tehát szerintem avval nem lehet, gond, bár lehet, hogy be van dugulva? nem tudom pontosan?



2016. máj. 31. 16:01
 1/1 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy csapágyas lehet, esetleg?

De akkor az öblítést azt miért hagyja ki szerintetek?

Vagy csak szimplán megbolondult a programja, mert ennek még mechanikus a felső, része tehát nincs rajta kijelző, egyébként még azt elfelejtettem írni, hogy felültöltős!


Érdemes még szerintetek evvel egyáltalán kínlódni, vagy, hogy nagy baja lehet-e, megéri-e egyáltalán ezt még megcsináltatni, vagy kitakarítani, vagy mehet ki a szemétre és vehetek egy újat? :S :S :@:@:@

2016. máj. 31. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!