Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmixgépet ajánlanátok?

Milyen turmixgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk, olyan turmixgépet szeretnénk, ami erős és tud jeget is darálni. Elbizonytalanodtam, mert 300w-osakra írják direkt, hogy jég darálásra alkalmas késük van (fagyott gyümölcsöt szeretnék beledobálni), elég lenne egy 300W-os? Vagy az nagyon gyenge? Nektek milyen turmix vált be?

#turmix #robotgép #háztartási robotgép
2016. jún. 7. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy erre semmilyen válasz nem érkezett - pedig engem is érdekelne... Pont most akartam ugyanezt a kérdést feltenni :-) És igen, én is azt néztem, hogy egy 300 W-os is elég lenne? (bár én nem jeget szeretnék darálni, csak almát, répát, stb.)
2016. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Russel Hobbs - Mix&Go Prot vettem, nagyon tetszik.
2016. jún. 19. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi, nézegettem azt is - mi tetszik benne? Jeget tudsz darálni vele? Vagy azt még nem próbáltad? (jégkására gondoltam, hogy jó lenne azt is csinálni vele :-) )
2016. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En csak ajanlani tudom a Delimano nutribulletjet! Nagyon jo es abszolut mindent lehet vele daralni! Top shop uzletekben lehet kapni:)
2016. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig jeget nem, csak fagyott gyümölcsöket daráltam vele, kicsit tanulnom kell majd még a működését, de alapvetően elégedett vagyok vele.
2016. jún. 20. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es


Nézegettem azt is, tetszene is, de fenntartásom, mivel Top Shop-os. Nem gagyi? :-)

Remélem, nem a Top Shopban dolgozol és épp reklámot csinálsz nekik? :D

2016. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4-es vagyok, egyatalan nem gagyi!

Regebben en is csak a ramenos reklamot lattam az egeszbol, es az a mod ahogy el szeretnek adni a termekeiket valoban eleg gagyi, es ez alapjan a termekek is eleg vacaknak latszanak, de par eve elkezdett eladokent dolgozni az egyik uzletben egy ismerosom, szokott hozni nekem bevezetesre kerulo termekeket es megker, hogy teszteljem, van hogy olcsobban hozzajut dolgokhoz es szulinapra/karacsonyra stb ilyenekkel ajandekoz meg, igy sok haztartasi cikkem onnan van, es azt kell mondjam meglepoen jo dolgok vannak ott, persze vannak bena, vagy nem a legjobban kivitelezett dolgok, de hol nincsenek, en peldaul ezzel a turmixgeppel 110%osan elegedett vagyok, a doboza szerint 600w-os:) remelem feloszlattam a ketsegeket, nekem bevalt

2016. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!