Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú hűtőgépet...

Milyen márkájú hűtőgépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem csak 1-2 évre szeretnénk, melyik lenne megbízható?

2016. jún. 15. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl. Electrolux megbízható?
2016. jún. 15. 13:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ez egy jó márka.
2016. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekünk Electrolux hűtőnk van már elég sok éve. Az egyetlen baja eddig az volt, hogy letört a nyitója kétszer is, de szerintem ez nem is feltétlen a hűtő hibája.
2016. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Elektrolux-ot ne vegyél,az enyémbe 7,évesen kellett kompressort cserélni.


A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/4 Időpont 05-29 12:18 Privát üzenet Ez a te válaszod.

#2 Szerintem a mai világban ha egy hűtő 7 évet kibír szerviz nélkül, az kifejezetten jónak számít.


A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/4 Időpont ma 17:11 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

#3- a szerelő is ezt mondta-bár ez ilyen féligazság, ugyanis egyszemélyes háztartást vezetek,-csak este vagyok otthon,és igyekszem minél kevesebbet nyitva tartani.Mutterom 20 éves Zanussi-ját még nem látta szerelő.


A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/4 Időpont ma 18:08 Privát üzenet Ez a te válaszod.

2016. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát én személy szerint hozzá szoktam már, hogy nem cseszegetem az ajtó nyitóját hanem egyszerűen oldalánál fogva kinyitom,mint a nyitó nélküli hűtőket, lehet,hogy Electroluxban is lehet olyat kapni.


Nálunk azért öten használjuk és pont olyan oldalt van a pultokhoz képest, hogy magunk felé rángatjuk szerencsétlen nyitót, amitől megreped a hajlatnál.

2016. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

""Elektrolux-ot ne vegyél,az enyémbe 7,évesen kellett kompressort cserélni""



Nos. Minden márkánál előfordulnak meghibásodások - előbb-utóbb.

Az arány nem mindegy. Egy két éves hűtő is elromolhat - mindegy milyen márkájú. Viszont nem mindegy, hogy 1000-ből 50 - vagy 1000-ből 10.


Ha egy samsung TV vagy bármi 1 évesen elromlik akkor samsungot ne vegyünk mert nem jó? De nem mindegy, hogy 1000 samsungból 10 romlik el 1 évesen vagy egy rosszabb márkánál 1000 darabból 100 - ugye nem mindegy???



Visszatérve a hűtőre az Elektrolux jó - megbízható márka. Nekünk is ez van 8 éve és semmi gond vele.

Van olyan ismerősöm akinek ugyanez a márkájú hűtője van és meg van vele elégedve.

Persze mint más terméknél - márkánál ennél is előfordulhat idő előtti meghibásodás. De ezeknek az előfordulása nem gyakori.

2016. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én elkezdtem olyan oldalakat nézegetni, ahol kommenteket írtak a megvett darabokról. Így is kifoghat az ember egy darabot, ami épp hibás lesz. De ha többen dicsérik azt a típust, az jó lehet. De olyan eset is volt, hogy elmentem az IKEA-ba a 10 év garanciáért.
2016. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!