Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy kell használni ezt a...

Hogy kell használni ezt a mobilklímát?

Figyelt kérdés

Örököltem nagypapámtól egy Heizlüfter BS-288 típusú mobilklímát. Doboz és papírok nélkül, és minden német rajta. Neten találtam egy használati útmutatót, de ez is német.

[link]


Mivel egy hangot nem tudok németül, sajna egyáltalán nem igazodok ki rajta. :( Az persze megvan, hogy kell bekapcsolni. De elvileg valahova kell jeget rakni, és annak a hőjét fogja nyomni. De hova és mennyit?


Valakinek van esetleg ilyenje, és meg tudná mondani, hogy kell hűtésre használni jéggel?


Köszönöm előre is!



2016. jún. 17. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Add el amíg nyár van, ilyenkor megveszik.
2016. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem mobilklíma, ez egy vicc. Jeget kell belerakni ahogy mondod is, nem fog hideget fújni, max 10 percig, akkor se lesz közelébe se annak amire gondolsz.

Egy igazi mobilklíma legalább működik is, ezekkel a vacakokkal ellentétben. Mondom ezt úgy, hogy a mobilklíma teljesítménye is egy vicc az igazi split klímához képest.


Ne erőlködj vele vagy add el, vagy esetleg télen fűteni tudsz vele mert van olyan opciója. De elég sok villanyt fog fogyasztani fűtésnél. Hűteni viszont nem fog vele semmit, max ha fújatod magad vele, de azt tudja a Teszkós ventilátor is sokkal kevésbé bumszli méretben.

2016. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. jún. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!