Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szarvasi kávégép nagyon...

Szarvasi kávégép nagyon savasan keserű kávét ad. Lehet rossz, vagy tisztítani kell?

Figyelt kérdés
Munkahelyi és itt új vagyok. De máshol is használtam már ilyet és ott nem ilyen volt a kávé. Ez elég régi gép, nekem nem tűnik ez így normálisnak.
2016. jún. 21. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Fosch minőségű a kávé, nincs kitakarítva, stb..
2016. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kávé egy átlag Tchibo Family. Nem kellene, hogy ilyen legyen. Van tipped merre induljak el a megoldásban. Mik lennének a lépések? Nem tudok semmit erről. Eddig nem hárult rám ilyen feladat, de itt úgy tűnik a helyiek nem veszik észre, hogy ez így nincs rendben :)
2016. jún. 21. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat ad, ami az őrleményből kioldódik, nincs beépített ízadagoló. A végeredmény csak a kávétól függ és attól, mennyire van tömörítve. A leírásból az jön le, túl erősre van főzve, a víz mennyisége megfelelő a kávé mennyiségéhez?
2016. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem igen. sőt. a kettes számig szoktam rakni a vizet és a kisebb fém izébe rakok max a feléig. Más cégnél használtam már ilyen főzőt és ott tök tele raktuk ezt a kisebbet két főre jól megtömködve csak kicsivel több vízzel és nem volt ilyen íze. Arra gondoltam nem rakódott e le benne valami pl. Már ott tartok, ha elfogy ez a kávém inkább iszok valami instantot... :)
2016. jún. 21. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki kell takaritani. Ecetes vizet kell atfozni benne, utana iszta vizet amig elmegy az ecet szagja.
2016. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!