Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Baba orrszivóval kilehet...

Baba orrszivóval kilehet felnöt ember fülzsirját szivatni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És őszintén remélem, hogy ez nem egy komoly kérdés.
2016. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A takony folyékony, és az orrüregben van hátulról légbeáramlási lehetőség.

A fülzsír szilárd, darabos, sűrű, és ha netán sikerülne jól tömítve beilleszteni a hallójáratba, a vákumot a dobhártya nem köszönné meg.


Fültisztító pálcika és alkohol csodákat tesz.

Ha be van állva a dugó, oldalra fordított fejjel tele kell csepegtetni alkohollal a hallójáratot (tudom hogy csíp, el kell viselni), pár perc alatt fellazítja a zsírdugót, 3-4 alkoholos fültiztító pálcával tökéletsen ki lehet pucolni.


Csak felnőttnek! Egy gyerek nemigen viselné el hiszti nélkül azt az érzést, amit az alkohol okoz.

2016. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Én egy féldecis fecskendőbe szoktam langyos vizet tölteni és azzal óvatosan (szóval nem belövöm a stampót) kiöblítem. 2-3-szori ismétlésre kihoz mindent.

A fül-orr-gégészeten tök ugyanezt csinálják.

2016. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell diploma. A fül különben sem olyan érzékeny, mint a baba orra. Ha beszakítod a dobhártyát, nagyon egyszerű megjavítani. Az sztk ban már várják az ilyen ügyes kezű barkács embereket.
2016. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!