Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A leértékelt hűtőknél mit...

A leértékelt hűtőknél mit jelent az, hogy kartonsérült?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy a csomagolás sérült, legalább is azt feltételezik, hogy maga a termék nem sérült meg. De mégis előfordulhat, és hát ezt ugye ők sem tudhatják, hogy amikor a karton megsérült, akkor a hűtő is kaphatott -e belőle.

Ezért ilyen terméknél érdemes megkérdezni, hogy milyen garancia van ilyenre, vagy vállalnak-e garanciát.

Előfordulhat, hogy pl. amikor a csomagolás megsérült a hűtőről is lejött a festék itt-ott, de attól még működik és azt mondják, hogy arra nincs garancia, mivel Ön kedves vásárló abban a tudatban vette meg, hogy kartonsérült és ez benne van a pakliban.

Nagyon vigyázni kell, mert minden ki lehet forgatni. Én életemben egyszer vittem vissza árut, egy drága, márkás táskát, mert szétment a cipzár. Azt mondták, hogy a cipzárra nincs garancia. Erre én meg megkérdeztem, hogy mégis mi tud tönkremenni a húzózáron kívül egy táskán?

Igazat adtak, és rögtön megjavíttatták.

2016. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy bizonytalan az eredete, és csak kapu-garancia van rá.
2016. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!