Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Azzal kérdéssel fordulók...

PKatalin89 kérdése:

Azzal kérdéssel fordulók hozzátok hogy valaki ennek a fagyasztó ládának a használati útmutatóját zanuszi lehel ZA 280c?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább egy nyelvtantanárt ajánlanék. A fordulok szó rövid o-val van, plusz a mondatból hiányzik az ige. "Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy valaki ennek a fagyasztóládának a használati útmutatóját zanuszi lehel ZA 280c?". Ebben én sehogy nem találok kérdést. Mi van az útmutatóval? Mivel nem vagyok full hülye valahogy sejtem, hogy az útmutató kéne, de azért jó lenne ha a kérdést nem nekünk kéne megfejteni. Ja és a "zanuszi"-t Zanussi-nak írják
2016. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Beírod a készülékedet helyesen és letöltöd a használati útmutatóját.

2016. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%

Gratula a kérdezőnek!!! Te nem jártál iskolába???


Döbbenet...

2016. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez olaszul van

magyarul nem találom, külföldről guberáltad a cuccot?

2016. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!