Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet válasszam az...

Melyik mosógépet válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A: [link]

B: [link]

A Samsungot az ára miatt választanám a Gorenjét az energiatakarékosság miatt.



2016. júl. 12. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A Samu újabb, fejlettebb.

Bár véleményem szerint a Samsung TV-t, meg telefont tud gyártani, nem pedig mosógépet.

Mi a f @sznak találták ki a fékezett habzású mosóport, ha a samsung fogja, és felhabosítja (eco bubble)?

Egyetlen előnye a kerámia bevonatos fűtőbetét. Persze a fűtőbetét a legolcsóbb alkatrész egy mosógépben.

Ha esetleg tudnád emelni egy picit a büdzsét, akkor egészen jó mosómasákat tudnánk ajánlani.

2016. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Samsungom van, olyan, amit linkeltél. A levegőbefúvás amiatt jó, mert jobban a szálak közé nyomja a mosószert, nem különösebben habzik. Sokféle programja van, nem is gondoltam volna, hogy ki tudom majd használni, de tkp. a babán kívül már mindegyikkel mostam. Én nagyon szeretem, sokkal szebben mos, mint az előző. Lányomnak a nagyobb változat van, ő beszélt rá.
2016. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gorenje, mert minimum 3 év garit adnak, van rajta dobfertőtlenítés és nem műanyagból van a zsanérja mint bármelyik mostani Samsung mosógépnek
2016. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!