Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy mozgó konnektorba bedugtam...

Egy mozgó konnektorba bedugtam egy hosszabbítot és elment az áram az egéssz hátban. A Fi relé nem kapcsolt le a digitális villanyórán a piros led folyamatosan világitott. Mi tőrténhetet?

Figyelt kérdés

#áram #Fi-relé #villanyszelés
2016. júl. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az óra előtt lement a kismegszakító szerintem.
2016. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az a mozgó konnektor? Lengőalj, vagy hibás konnektor, ami lötyög a helyén?

Hibás lehet a konnektor is, de a hosszabbító is lehet zárlatos. Húzd ki a hosszabbítót, és nyomd vissza a kismegszakítót. Ha így működik, akkor derítsd ki a hiba okát...

2016. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a konnektor mozgott a helyén. Villanyszerelő aki megnézte azt mondta itt érhetet őssze valami. Kismegszakítót nem verte le csak nem volt áram az egész házban ill. a villanyórán a piros led folyamatosan világitott.
2016. júl. 21. 23:19
 4/6 A kérdező kommentje:
A piros led folyamatos világitása mit jelent? Fázis hiány kábelszakadás? Ha jó minden akkor csak néha villan eggyet.
2016. júl. 21. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ott volt a vill.szerelő, és megnézte, akkor most már jó? Vagy ő csak telefonon nézte meg? Nem tudod kivenni azt a vacak konnektort?
2016. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima rövidzár volt, az kapcsolt le amelyik gyorsabb vagy a karakterisztikája szerint hamarabb old. Általába 25-ös áramvédőt raknak be, így a c16 hamarabb ugrik le. Ez normális. Mint ahogy az is ha a 3 fázisú mérő fázishiánynál jelez. Addig amíg vissza nam kapcsolsz.
2016. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!