Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vizes porszívó. Víz ment a...

Vizes porszívó. Víz ment a motorvédő szűrőkhöz, használható biztonságosan? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Kivettük kitisztítani a motorvédő szűrőket. Sajnos az egyiket rosszul tettük vissza,nem nyomtuk be a helyére eléggé. Utána használat után azt vettem észre hogy csöpög az aljából a víz. Azon a csövön amin normál esetben csak a levegő távozik a tartályból a porszívó alján sajnos víz is kijött. A cső végén lévő szűrő az amit nem nyomtunk be a helyére eléggé nem tudom köze volt-e hozzá. Emellett a szűrő mellett van a másik motorvédő szűrő ami szintén vizes lett nem kicsit, hogy beljebb is ment-e víz nem tudom.

Kivettük a szűröket, a porszívó az oldalán feküdt napokig hogy minden kiszáradjon. Használható biztonságosan ezután?


2016. júl. 22. 12:23
 1/1 anonim válasza:

1. feszültségmentesítsd

2. szárítsd meg

3. javítsd a talált hibát

4. tanulmányozd, a használati utasítást

5. óvatosan próbáld ki

6. a szintjelzőt figyeld, a maximumot tartsd, be

7. használat után ürítsd, tisztítsd

(ha a maximális szintet túlléped, akkor a motor magára szívja a vizet, s hamarosan mehet a szelektívbe :-))

2016. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!