Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szépséghibás árú címén olcsóbb...

Szépséghibás árú címén olcsóbban árulnak bizonyos háztartási gépeket. Azután kiderül, hogy a gépek nem szápsághibásak, hanem használtak. Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik szépséghibás és melyik használt? Vagy mindegyik használt (csak javitott)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Azok mind felújított, használt gépek általában.

Vagy pedig ismeretlen forrásból Magyarországra becsempészett kamionszökevények. Garancia nulla, magyar nyelvű használati nulla. Jobb esetben valamilyen európai nyelvű a kezelőfelületük, de általában ciril betűs.

2016. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

évek óta itt vásárolok, mindig azt kaptam, amit ígértek, amúgy több üzletük is van,


legutóbb amerikai típusú hűtőt vettem és kötöttem rá 17ezerért 4 év plusz garanciát

2016. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!