Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépmárka jó?...

Milyen mosógépmárka jó? Felültöltős vagy elöltöltős mosógépet érdemes venni? Melyik hosszabb életű, strapabíróbb?

Figyelt kérdés

A mosógépem sajnos tönkrement.

Pedig drága, mindent tudó Whirpool volt.40 ezer forint lenne megcsináltatni, valami komoly csapágyproblémája van,emiatt ledobálta a szíjat.

Így, úgy döntöttem újat veszek.


Most viszont körültekintőbb leszek.

Nem csak az energiatakarékosságra, meg a funkciókra akarok rámenni, hanem a megbízhatóságra ,tartósságra is.


Nálunk "nagyüzemi" mosás van, 5-en vagyunk.

Tehát, a gépnek bírna kell heti 4 mosást.



2016. aug. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Csapágycsere 40ezerért. Hahaha hehehe. Talán kacsalábon forog a mosógépdob?

Már ne is haragudj, de szimplán le akarnak húzni.

2016. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manapság minden háztartási gép úgy 3-5 évre van kalibrálva. Nekem a Zanussi jött be, strapabíró, viszonylag olcsó a szervizelése is. Az, hogy felül- vagy elöltöltős legyen, a helytől függ, ahova teszed, nincs igazán különbség köztük.
2016. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es, valszeg ragasztott az üstház, roncsolás nélkül nem lehet hozzáférni a csapágyhoz, ezért kerül ennyibe.
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

A jó, megbízható mosógép a miele... és aranyáron van újonnan. Ezért sokan - megbízható helyről- használt/felújított mielét vesznek (pl mielegepek.hu), mert azok még jó sok évig mennek. Viszont abból az elöltöltőseket ajánlják inkább.

Anyukámnak pont egy éve vettem egy új miele felültöltős gépet(részletre és 20 ezret lealkudtam belőle), nagyon ok a gép eddig.Hogy elmegy-e 20-30 évig, az majd kiderül...

2016. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!