Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen takarítógépet vegyek,...

Highground kérdése:

Milyen takarítógépet vegyek, jó az amit választottam?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


kb. 10 éves használat után megadta magát a (sokak által szidott)Thomas Twin TT takarítógépünk. A tömítések, szivacsos tömítések tönkrementek benne és a kosz/koszos lé bejutott a motortérbe és bizony tönkrevágta a csapágyat meg mindent (motor csere kellene). Most úgy gondoltuk nem cserélnénk már benne motort, hanem inkább veszünk egy újat. Viszont mivel anno ezt nagy kínkeservesen 80e ft körül vettük, nagy meglepetéssel tapasztaltuk, hogy most ezek a Thomas típusok 110-120e ft körül mozognak. Az már mindenképpen nagyon drága lenne. Megnéztem a kínálatot és pár óra vélemény olvasgatás után a "Zelmer ZVC762ST (VC7920.0 ST) Aquawelt" típusra esett a választásom. Ez a típus kb. ugyanazt tudja mint a Thomas-ok csak 63e ft s nem 120. Mielőtt azonban beleugranék, gondoltam megkérdezem a tapasztaltabb/hozzáértőbb embereket itt a fórumon, mi a vélemény erről a lengyel cégről, meg úgy a gépről általában. Nem ragaszkodom ehhez a termékhez, de a Karcher-ekről, ETA-król ugyanebben az árfekvésben, nem olvastam túl jó véleményeket, ezért esett erre a választás. A segítséget előre is köszönöm!


István



2016. szept. 1. 10:51
 1/2 anonim válasza:

hát a takarító gépről sajnos nem tudok mondani sok mindent,de annyit tudok hogy nekünk egy 97-es zelmer porszívónk van, és mai napig tipp topp, sajnos már nem lehet kapni hozzá normális motor védő szűrőt, csak kínai után gyártottat és szerencsétlennek ez lett az újkori beépített élettartam...


a Zelmer jó !!

legalábbis a 20 ével ezelőtti,


hogy a mostani esetleg (sajnos) kínai mocskok amik Zelmer néven futnak milyenek nem tudom..


de ha esetleg valami oltári szerencse folyamán a Lengyel Zelmer nem adta el magát, mind a többi háztartásbeli technika a kínaiaknak,és ugyanazt a minőséget gyártják akkor sokáig fog üzemelni az biztos.


ilyenünk van csak pirosban,

mai napig tökéletes,


[link]



remélem valamennyit tudtam segíteni a Zelmer márkával kapcsolatban.

2016. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igenis hasznos! A német minőség után kicsit félve megyek bele "kisebb" márkákba, tekintve, hogy tényleg kb. 10 évet bírt ez a Thomas. Jó hallani, hogy ez is megbízható!
2016. szept. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!