Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van különbség a Philips,...

KLENOVICS LÁSZLÓ kérdése:

Van különbség a Philips, illetve a Seaco kávégépek között minőségeben?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan kategóriás gépek között sokszor csak a külső anyaghasználaton látok eltérést, műanyag kontra fém, mégis jelentős az árkülönbség a Seaco javára.

Egyikre Philips van írva, másikra Saeco, gyártó ugyanaz.



2016. szept. 9. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A külső az nem számít semmit valójában, de mivel azt látod, ezért nagy hangsúlyt fektetnek rá. Az anyaghasználat nem sokat számít, a fémet prémiumnak érzed a műanyaghoz képest, de lehet, hogy közben a fém burkolatú gép szerkezete sokkal gyengébb. Nem értek hozzá, csak azt vettem észre, hogy ma már nem feltétlen kell hinni a szemednek, mert nem biztos, hogy az a jobb, amit külső alapján annak gondolsz. A drágább biztosan nem véletlenül drágább.
2016. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Marka szerint nincs. Ha automata kavegepekrol van szo, nekem az a tapasztalatom hogy minel dragabb annal rosszabb. Volt 30 ezres saeco gepem, amit mar eladtam de a mai napig mukodik. Volt 180 ezres jura gepem, ami 3 honap utan tonkre ment es kezdodott a garancia harc, inkabb eladtam.


En azt javaslom ne vegyel automata gepet, ilyen arban lehet venni mar hagyomanyos espresso gepeket. 100 ezer kurl van a gaggia classic, ami szerintem a vilagon a legjobb ar-ertek aranyu kavefozoje.

2016. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!