Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nektek melyik fajta elektronik...

Nektek melyik fajta elektronikus szúnyogriasztó vált be?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egy kis vegyszerrel átitatott lapocskát kell a melegedő felületre helyezni, és a kipárolgó szer valahogy megbolondítja a szúnyogokat. Megfigyeltem, hogy amikor ég a villany, akkor általában a szúnyogok valami rejtekhelyen lapítanak (pl szekrény mögött, plafonon, falon, stb), de amikor az ember aludni tér, és eloltja a lámpát, akkor előbújnak és cincognak egész este, jönnek szívni a vért, az ember alig győzi a saját fejét, arcát csapkodni. Ilyenkor aztán előkerül az elektornikus szúnyogriasztó, és ha megérzik a vegyszer szagát, akkor égő lámpánál is össze-vissza repkednek, szinte megbolondulnak a szagtól. Gondolom a kimerültség és energiahiány miatt pusztulnak el aztán. Van ugye a Vape, a Raid és még egy BROS nevűvel is lehet időnként találkozni, mindegyikhez kapható utántöltő lapocska külön is. Nektek melyik vált be, és melyik nem? Nekem eddig Vape volt és BROS, mindkettő leírtotta a galád moszkítókat.

2016. szept. 12. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyik sem.
2016. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Vape volt a legjobb, a legyek is megdöglöttek tőle, de még a pók is a sarokban.

Az már inkább aggasztott, hogy amit elpárologtat és hazavágja az összes rovart, azt mi is beszívjuk alvás közben, szóval inkább szúnyoghálót tettem fel mindenhova. Azóta nincs se légy, se szúnyog a házban.

2016. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a lapkásak jók voltak eddig, akármilyet használtam.
2016. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem megfájdult a fejem a kipárolgásuktol, ezért egy nagyfeszültségű rovarirtót vettem, az méreg nélkül simán agyonvágja őket
2016. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!