Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szárítógépet vegyek?

Milyen szárítógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Télre mindenképpen szeretnénk venni, hogy ne penészesedjünk, és ne foglalja a helyet a szárogató.

De milyen szempont alapján válasszak? Mit nézzek rajta?



2016. szept. 17. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagyon régi fajta siemens van. :) Hasznos dolog szerintem, főleg ha teli vannak a szárítók, de még a szennyestartó is :D na akkor nagyon hasznos.

nekem ha most újat kéne vennem biztos, h a legnagyobb kapacitásút venném, nézném h nagyon takarékos legyen, kondenzációst vennék, és a vizet vasalásra is tudom/d használni :D én márkába a gorenje-t ajánlanám vagy esetleg a bosch-t :) indesitet, whirpoolt semmi képpen se :) + pontok a szárítógéppel kapcsolatban:

isteni puhák lesznek a törölközők

, a ruhákból kiszedi a legutolsó szösz és mosópor maradványokat, rengeteget könnyít a vasaláson, a nadrágokat pl egyáltalán nem kell :D, télen a fürdőszobát is jól bemelegíti, és ruhát is szoktam frissíteni benne :) pl mint most a napokban, h elővettem a téli cuccokat :D jól beáztatok egy két törölközőt jó öblítős vízbe, megcsavarom (de minél vizesebb annál jobb) bedobom alúra a dobba, és rá a farmereket, pulcsikat... isteni jó friss, öblítő illata lesz. :D

2016. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha szárítógépre fáj a fogad, akkor ma már csakis a hőszivattyús típusokat szabad megvenni.

Ezek fogyasztják a legkevesebb áramot, és bocsájtják ki a legkevesebb párát a légtérbe. Nekem Whirlpool van, és tökéletesen megvagyok elégedve vele. Viszont arra készülj fel, hogy nem egy halk találmány a kicsike.

2016. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
az biztos, h takarékosabb, de a kondenzációs azért jobb, mert sokkal halkabb meg a kondenz vizet vasalásra tudod használni.. :) meg a hőelvezetőshöz külön rendszert kell kiépíteni :(
2016. szept. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helló,


Ez pl. jó:

[link]

2016. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
ÁÁÁÁÁÁÁÁ. A hőszivattyús szárítógép ugyan úgy működik, mint egy kondenzációs. Nem kell hozzá kiépíteni semmilyen hőelvezetőt. Ha nem értetek hozzá, legalább ne szavazzatok le. Légyszi. Ráadásul a fogyasztása pont a fele a sima kondenzációsnak. A kondenzvizet pedig ne használd vasalásra, mivel a szárítógép ventilátora elég sok szilárd részecskét kavar a vízbe.
2016. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%

a hőelvezetős tudod mit jelent?? egy csőbe engedi bele a párás vizet, és annak kell kiépíteni egy olyan rendszert, mint a páraelszívónak... elmondjam neked nekem is régi fajta siemens hőelvezetős gépem van..

a kondenz vizet meg simán lehet vasalásra használni.. :)

2016. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!