Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb mosógép márka? Nektek melyik vált be hosszútávon?

Figyelt kérdés
Most készülök mosógépet venni, az előző samsung volt és borzalom, már tavaly is volt vele gond, de idén már besokalltam. Egy megbízható, jól mosó, jól centriző gépet szeretnék, mik a tapasztalataitok? Bármilyen márkáról jöhet vélemény, egyedül a samsung az amit soha többé.

2016. okt. 5. 12:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az AEG et van ahol dícsérik van ahol szidják. Én Indesitet néztem most, talán jó lehet, hűtőszekrényem is ez a márka és tökéletesen működik. Bár az hűtő...

Igazából nem vágyok csúcs szuper gépre csak tényleg olyanra ami elvégzi a dolgát. Max 120.000 ft amit rá szánnék. Bekoról vélemény esetleg?

2016. okt. 5. 14:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Most bátor leszek. Whirlpool, DE 150 pénztől fölfele. A direct drive hajtású motorjaikra 20, azaz húsz év garanciát vállalnak. Én bevállaltam három hónapja, még megy. Persze sűrűn rá kell nézni mert olyan halk, hogy azt hiszem megállt. :)
2016. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Whirlpool...hát :) nem hallani sok jót róla. Bár magasabb árkategóriában sztem minden mosógép megbízhatóbb, mint az olcsóbb változat... csak sajna nincs akkora keretem rá. Hát nem tudom, totál tanácstalan vagyok.
2016. okt. 5. 22:00
 14/18 anonim ***** válasza:

10 jó volt az LG szerintem. 8-11 ébig bírták a gépeik kb, az alapján ahogy olvasom.

Mostmár nem gyárt olyan jókat, pedig inverter direct drive csodák.

2016. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Maxitabi ***** válasza:
miele... a legjobbak között. Újonnan sajnos ennyiért nem kapsz,de használtan, felújítva igen. pl mielegepek.hu
2016. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha indesitet vettél azt nagyon megszívtad... tyűha... 1-es: Electroluxszal nem tudom mi a baj... több mint 2 éve bírja (EWS 1277 FDW) És hibátlanul megy.


Ajánlott márkák (szerintem és több szerelő szerint): Miele (akár több évtizedig is bírja, de nagyon drága. ;

LG (de rendkívül szegényes a programválasztéka; Electrolux (sok program, jó centrifuga, Time Manager); Zanussi (ha nagyon muszály olcsó gépet venni, amilyen az ára, olyan a minősége); AEG (közepes)


kb. ennyi, mindenkinek másak a tapasztalatai...

2016. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok: BEKO: szörnyen centrifugál
2016. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Végül Panasonicot vettem ( merész voltam mert ilyen márkájú mosógépet előtte még csak nem is láttam ) jó árban volt és igazából sajnos az volt a fő szempont. Tapasztalat: a hangja érdekes de meg lehet szokni, hangosabb mint egy samsung. Jól mos, 850 en is jó a centrije, 1000 a max. Eddig nincs vele gondom. 5 év gari van rá. Hát kíváncsi leszek. Köszi a sok tippet tapasztalatot!
2017. jan. 2. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!