Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Instagramon bejelölt egy...

Instagramon bejelölt egy googlepixelgiveaway nevű 'felhasználó', és megnéztem az adatlapját. Ingyen Google Pixel?

Figyelt kérdés
Ugye megnéztem az adatlapját, és azt írta angolul, hogyha bejelöl vkit, akkor az egy kiválasztott, és kipróbálhatja a Google Pixelt. A googlepixel.ml oldalra irányít tovább. Most ez mi? Az az oldal vírusos?

2016. okt. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalak java vírus,vagy smst kér a nevezéshez ami leveszi az összes pénzed akárhányszor töltöd újra.
2016. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy átverés, ingyen senki sem fog neked készülékeket adni. Vagy vírust akar veled letöltetni, vagy közvetlenebb módon lehúzni (pl megkér, hogy fizesd ki a szállítási/"regisztrációs" költséget, aztán azzal meg megpattan).
2016. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig ma az egyik oldal 10 milliomodik látogatója voltam!! Már alig várom, hogy megjöjjön az új iPhoneom, meg az autóm! Legalább lesz mivel elfuvaroznom azokat a dögös csajokat, akik az 5 kilométeres körzetemben csak rám vannak kiéhezve! Addig a pár nap alatt pedig kigyúrom magam ezzel az új trükkel, amit utálnak az orvosok!
2016. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan, igaz, már én is találkoztam sok ilyennel, de ezt meg kellett kérdeznem. Köszönöm mindenkinek!
2016. okt. 10. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!