Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWE 66610 üzemelés...

Whirlpool AWE 66610 üzemelés közben alul szikrázik, állítólag típus jellegzetesség. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Múlt héten egyik nap mostam, semmi problémát nem vettem észre. Másnap megint kellett egy adagot mosnom s mielőtt kiléptem volna a sötét fürdőszobából láttam, hogy a mosógép alja szikrázik arra az ütemre, ahogy lassan forog a dob a mosógépben... Azonnal leállítottam a programot s kihúztam a falból. Ahonnan vettük, adtak egy telefonszámot (másfél éves, de 5 év vett garanciás a gép) s a vonalban levő személy azt mondta nekünk erre a problémára, hogy ez a szikrázás ennek a típusnak a jellegzetessége... (mert valamilyen réteg lekopik valahonnan, már nem emlékszem pontosan mit mondott). Érdekelne, hogy okozhat-e ez a szikrázás bajt, mert a felhívott ember nem tűnt szívbajosnak miatta, de engem eléggé ijeszt, hogy szikrázik a mosógépem alja. Tapasztalt már más ilyet?

2016. okt. 22. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosógépszerelőt hívj, ne bolti eladót. Ha csak a festék véd az áramütéstől akkor ott baj van.
2016. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A garancia miatt a Whirlpool szervizét hívtuk (tény, nem pontosítottam ezt feljebb), ott mondták, hogy ez "típusjellegzetesség" Ha magánszemélyt hívunk, hogy szerelje meg, bukjuk a vett garanciát.
2016. okt. 22. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom, hogy 2016-os kérdés, de nekem most vicces. Szénkefés motor szikrázása ugyanis természetes. Legfeljebb nem mindig látszik, csak ez véletlenül egy olyan konstrukció lehet, ahol sötétben kivilágít a réseken.
2018. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!