Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell kicserélni a...

Hogyan kell kicserélni a Zanussi ZOB 25321 XA beépíthető sütőben az izzót?

Figyelt kérdés
Zanussi ZOB 25321 XA beépíthető sütőben kiégett az izzó. Valakinek van tapasztalata, vagy esetleg tud róla valamit, hogy milyen típusú izzó kell hozzá, és hogyan kell kicserélni? ( csavarni, vagy kihúzni)

2016. nov. 3. 13:46
 1/2 anonim válasza:
4 év alatt elég csekély a válaszadási kedv. Most én is itt állok a tűzhely előtt, és akármerre csavarom, nem lehet leszedni a borítás, hogy hozzáférjek az izzóhoz. Hát tényleg nincs olyan, aki ezt tudja?
2020. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bura balra csavarva oldható. Izzót csak ki kell húzni vagy be kell nyomni.

A probléma, hogy a gyakori magas hőmérséklettől összesülnek és nem vehető ki könnyen, én sem tudtam, foglalatot cseréltem a hátlap levételével, komplett bura+foglalat+izzó 7.800,- Ft, izzó 4.800,- Ft 2021.02.01. Luxparts Kft.

Sokszor nem csak az izzó ég ki, hanem zárlatos a foglalat hátulja az elporlótt szigetelés miatt a foglalat nyelv és kábelsaru találkozásánál. 5-6 cm 6/10 szilikon csöveket ráhúzva mindhárom csatlakozóra és kábelre 500 Ft/méter áron szigetelhető jobban, mint a gyári, Bonex Kft. A szilikon biztosan 200 C-ig jó.

Ha nem szigetelsz, valószínűleg sok izzót fogsz cserélni.

2021. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!