Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Co2 Hegesztögépet szeretnék...

Co2 Hegesztögépet szeretnék venni, de egyáltalán nemértek hozzá. Kinéztem a güde mig 155/6w. Mit szoltok hozzá?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg még ezt,


[link]

És ehez lehet vezetékes gázt ishasználni a co helyedt?

Mehet bele sima drot is,és porbeles is?othoni célokra akarom.pl auto javitásra,stb.


2016. nov. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Vezetékes gázt? Ember fel akarja robbantani magát?

A CO-nál a a CO2 gáz az vdőgézként szolgál és nem égéssel termel hőt. Ott a hőt villamos ívfénnyel állítjuk elő. Az a hegesztés, ahol gázt égetünk el az a lánghegesztés.

2016. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Upsz,aha.én mondtam Hogy nem értek hozzá,.de köszi szépen a felvilágositást!és az a hegesztö amit emlitettem, güde mig155/6w az othoni kisseb munkákra megfelel?vag inkább a másikat vegyem?

[link]

olvastam az oldalon más,de szintén co hegeszökhöz irva hogy ovakodjon mindenki az olcso porbeles co-hegesztöktöl amit a barkácsáruházakban lehet kapni.ez nem olyan fajta?ezekhez a heggesztöhöz csak co2-es palack paszol,vagy lehet hozzá argon is?vagy ezt a gáz is a lánghegesztéshez használják?

2016. nov. 6. 03:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még most nézem hogy vannak mig/mag védögázas hegesztök.ez amit kinéztem,csak mig hegesztésre alkalmas.ez miben fog megnyilvánulni nálam?olvastam hogy a mig/mag valojában csak a védögázat külombözteti meg?pl ha én csak co2-védögázt kapcsolhatok a gépre akkor engem az miben korlátoz majd?valamilyen anyagot nem tudok majd hegeszteni?
2016. nov. 6. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:

A CO az szén-dioxid védőgázas, tehát azzal azt kell használni. Acélojat lehet hegeszteni vele. Az argon védőgázas az AWI (wolframelektródás) és az AFI. (fogyóelektródás) Az argon az aluminiumhegesztésre is alkalmas. (tiszta volframelektroda)

Az emlitett típusokat egyiket se ismerem, tehát ebbe nem tudok segíteni.

2016. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem értek hozzá, ezért nyugodtan ajánlom, vedd meg, és használd legjobb tudásod szerint. Hegessz össze mindent amit lehet.
2016. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyennel sokkal jobban járnál:


[link]

2016. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!