Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok jó kávéfőzőt ajánlani...

Tudnátok jó kávéfőzőt ajánlani mx.50 E forintig?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 14:49
 1/3 anonim válasza:

A SZARVASI kávéfőzőt javaslom, véleményem szerint a legjobb és könnyen is javítható, ha 10 évenként esetleg(!) szükségessé válna.

Nem beszélve a lefőzött kávé minőségéről!

Szerintem a legjobb választás minden szempontból.

Ráadásul MAGYAR termék.

2016. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Imádom a kotyogós kávéfőzőmet, de mivel elég nagy nálunk a "forgalom", macerás napi (akár) 4-5 alkalommal azzal főzni a vendégeinknek, talán egy ilyen elektromos kütyüvel egyszerűbb, és gyorsabb lenne. Csak hát abszolút nem ismerem őket. Rossz tapasztalatom viszont van ilyen géppel. Anyukámnak volt egy De'Longhi kávéfőzője, és bármilyen kávéval is próbálkozott, mindig savas, rettentő keserű borzadály lett a végeredmény.

A Szarvasival én is szemeztem, és épp ezt a gépet néztem : [link] , mielőtt feltettem itt a kérdésemet.


Megkérdezhetem, hogy neked melyik típus van?

2016. nov. 13. 17:16
 3/3 anonim válasza:

Nézed meg ezt:

[link]

Nekem ilyen is van és szv 612-es is.

Ha sok vendéget várunk, akkor a 618-ast vesszük elő, egyébként meg a 612-est használjuk a mindennapokban.

Mindkettővel maximálisan elégedettek vagyunk.

2016. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!