Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikro ajtaja nyitva maradhat,...

Mikro ajtaja nyitva maradhat, használaton kívül? Nem káros az emberre? Más problémát se okozhat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitva van a mikró ajtaja, akkor leáll a működése, és semmi károsnak mondott hullám nincs benne.
2016. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha van benne világítás, ami az ajtó nyitásakor automatikusan nem kapcsol ki (ha pl. félbeszakadt a program), akkor égve marad a világítás és feleslegesen fogyaszt.
2016. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. nov. 23. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi lenne káros az emberre? Egy nyitott ajtó?
2016. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az én mikróm kb. fejmagasságban van egy polcon. Volt már, hogy nyitva hagytam az ajtaját, és baromira bevertem a fejem. Szóval igen, lehet káros az emberre a nyitott ajtó. Többek közt a felső konyhaszekrény ajtaja is.
2016. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az emberre a magadfajta egyszerű emberek a legkárosabbak. Bocsi, de a szűk látókör nem válik a hasznodra.
2016. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!