Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Haa pici vékony cső, ami oda...

Haa pici vékony cső, ami oda van rögzítve a hűtő belsejében a fém laphoz elreped, és kiszökik valami gázféle, akkor keresztet vethetek a bekapcsolásra? Néha fagyasztott, néha be se kapcsolt, úgy pedig legalább folyton ment, de most nem kapcsol be.

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elreped az a kapilláris, akkor nem kapcsol a termosztát. Szerencsére pár ezresért a legtöbb géphez kapható, és egy kisebb összegért a szerelő ki is cseréli. Ha szerencséd van, akkor egy tízesből megúszod ezt a jégkaparást.

:D

2017. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj..le volt olvasztva rendesen, aztán azóta nem hűtőtt... 7-esen volt alul 10, felül meg 18-20 fok, nem kapcsolt be. Mikor a vezetéket kivettem a kis műanyag tartóból, akkor egyből kapcsolt, de nem állt le, így gyorsan mínusz lett a hűtőben. Mikor félig raktam be, akkor úgy tűnt két napig jó, aztán hol bekapcsolt és le sem állt, hol pedig be sem kapcsolt már. Most hogy ki akartam venni a tartóból a kis kapillárist, hogy bekapcsoljon, eltört.
2017. jan. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!