Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a vízkőoldót a vasalóban valamint a vízforralóban?

Figyelt kérdés
Most csinálnám először de nem tudom hogy kezdjek neki. Csak egyszerűen öntsem bele a vasalóba és hagyjam benne egy ideig? Vagy be is kapcsoljam és gőzöljek vele? A vízforralót tele kell önteni vagy csak az aljára öntsek? Kapcsoljam be vagy elég ha áll benne? Utána egyből lehet vele vizet forralni vagy mit kell vele még csinálni?
2010. máj. 5. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Citromsavat kell használni és 1 dl-re egy evőkanállal kell adni nem kell teleönteni az edényeket legalábbis ne folyjon ki esetleges habzástól és 24 óráig hagyni kell majd jól kiöblíteni. Forralni semmi esetre se kell.
2010. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. de én már megvettem a vízkőoldót. akkor az most nem jó bele?
2010. máj. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!