Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a Parkside szerszámokról?

Figyelt kérdés
Szeretnék be szerezni ilyen szerszámokat hobbi célra.Csak nem tudom eldönteni meg érik-e az áruk .
2017. jan. 22. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább használt bosch gépeket.

Én legalábbis így tettem.

De ha nincs nagy igénybevétel, csak néha veszed elő, akkor mindegy. Sőt, ha csak nagyon keveset használnád, ne akkus gépet vegyél.

Amúgy van nekem is Parkside, igaz nagy SDS fúrógép, meg hőlégfúvó. Ezek nekem is ritka használatra vannak, amikor tiszta gép kell. Mert amúgy villanyszereléshez vannak gépeim, falmagmunkáláshoz amivel porolok. Oda a Bosch jobb, nagyflex, véső, fúró, multifunkciós vágó, stb. A Parkside tényleg barkácsra való.

2017. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!

Akkor inkább jobb márkát vállasztok !

2017. jan. 22. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
mint fentebb írták, tényleg arra jó hogy othhon amit kell apró munkákat elvégezni legyen szerszám, de tartós igénybevétetlt nem bírja
2017. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp most vettem a Lidl-ben Parkside pákát 3000 forintért. Annyit nagyon megér, különösen, ha nincs kéznél másik. Tény, hogy nem egy Weller (munkahelyen azt használok, otthon meg van egy jóféle ERSA is), de hobbizni ennyiért tökéletes.


Aldiban vettem nemrég rezgős multicsiszolót, az Aldis márka nem jut eszembe. Tény hogy az sem közelíti meg még a zöld-barkács Bosch-os gépet se, de az ára is csak töredéke. Évi pár órás használatra az is megérte.


Van még Einhell ütvefúróm is, amit viszont nyúztam mindenfélével (drótkorongos csiszolás, ütvefúrás, stb), de az egyéb munkákat nem szerette, azaz fába, puhafémbe, puhakőbe tökéletes, de betonra vagy csiszolásra még hobbi szinten is alkalmatlan. Precíz fúráshoz Bosch GSB RE 19-2 RE-t használok. Ég és föld a különbség az Einhellhez képest.


Összefoglalva: A Parkside termékek csak arra alkalmasak, ami a használati útmutatóban is olvasható: évi pár óra háztatrási munka.

2017. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a vállaszokat .
2017. jan. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!